UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 11132223

nr 1113 2223

Väggur

omkring sekelskiftet 1900, höjd: 72 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 juni 2017
kl 19:22:25

4/6 21:35:32 1      Vinnande bud